Hester is de oprichter van advocatenkantoor BAIS Legal en gespecialiseerd in financieel recht. Ook heeft ze voor AFM gewerkt, bij de beurs en een clearing bedrijf.
In deze aflevering staat haar boek "Worst Bank Scenario" centraal en behandelen Paul en Hester verschillende punten. In het eerste deel bespreken ze de achtergrond van het boek, de opkomst van rentederivaten bij het MKB en semi-publieke instellingen met de bijbehorende onderpandverplichtingen. Ze legt uit waarom banken niet voldeden aan hun zorgplicht. Op basis van deze analyse gaan ze dieper in op de gedupeerden en hoe Hester deze cliënten bijstaat. Mede door het werk van Hester is er uiteindelijk een uniform herstelkader ontstaan van waaruit bepaalde klanten (deels) werden gecompenseerd door de banken. I
n deel twee hebben Paul en Hester het over de liquiditeitsproblemen (onderpand) bij banken, het Europees garantiefonds en de balanscorrecties gedaan door onder andere SNS Reaal, ING en ABN. Hester heeft hierover tevergeefs via de politiek, FIOD en AFM melding van gemaakt. Ook bespreken ze de witwasonderzoeken naar deze banken en Hester's procedure bij de Amerikaanse SEC. Tot slot bespreken ze Hester's laatste bevindingen inzake Europese ontwikkelingen en hoe centralisering van onderpand hand in hand gaan met de Europese schuldenunie.
In het derde deel vertelt Hester hoe zij de toekomst van het financiële systeem voor zich ziet en welke hervormingen zij vindt dat er gedaan moeten worden. Alles moet simpeler, transparanter en met minder perverse prikkels. Ook gaat ze dieper in op de mogelijke komst van CBDC's, de rol van IMF hierin en of Nexit misschien de oplossing is.