U kunt direct een en/of account aanmaken voor u en uw partner via de Holland Gold-app, of door in te loggen op de website.
Heeft u nog geen eigen opslagaccount bij Holland Gold? Maak dan eerst een account aan en kies voor ‘Account verifiëren’. Tijdens dit proces kunt u kiezen voor het openen van een en/of-account.
Heeft u al een eigen opslagaccount bij Holland Gold? Dan kunt u vanuit uw bestaande account een extra opslagaccount openen en daarbij kiezen voor een en/of-account. Lees meer op onze pagina over een extra account openen.
Via de website:
Via de app:
Met een en/of-account hebben beide accounthouders volledige beschikking over het account. Beide accounthouders kunnen aankopen en verkopen uitvoeren.
Wilt u niet dat iemand volledige beschikking krijgt over uw opslagaccount, maar wilt u die persoon wel machtigen? Bekijk dan onze veelgestelde vraag over hoe u iemand kunt machtigen voor uw opslagaccount.