Vrijdag 20 oktober 2023 organiseerde Holland Gold een evenement genaamd “Holland Gold G3 ” in Pathé Ede. Op dit evenement zijn de drie thema’s geopolitiek, geld en groen besproken.
In het thema geopolitiek gaan Sander Boon (politicoloog, mede-oprichter Geotrendlines), Tom Sauer (hoogleraar Internationale Politiek te Antwerpen), Wierd Duk (verslaggever Telegraaf) en Benard Hammelburg (buitenland commentator BNR) in gesprek over de oorlog in Oekraïne en de oorlog tussen Israël en Hamas.
Ook spreken zij over de opkomst van de BRICS-landen en hoe die zich verhouden tot het westen. Tot slot de vraag, welke positie Europa moet innemen op het geopolitieke speelveld. Andere sprekers op het evenement waren Arno Wellens, Michiel Hoogeveen, Lex Hoogduin en Paul Buitink (thema Geld). Theo Wolters en Marcel Crok (thema groen).