In deze aflevering gaat Paul Buitink in gesprek met Jeroen Blokland oprichter van het pas geïntroduceerde Blokland Smart Multi-Asset Fund. Jeroen is voormalig multi-asset portfolio manager bij Robeco en vertelt waarom hij nu zijn eigen fonds is gestart.
Hij zet in op een combinatie van kwaliteitsaandelen, fysiek goud en bitcoin. Daarin onderscheid zijn fonds zich volgens hem van andere fondsen. Volgens Jeroen leven we in een tijd van alsmaar toenemende schulden (in zowel goede als slechte economische tijden). Hij ziet dit op korte termijn niet veranderen en verwacht daarom een toename van de vraag naar schaarse assets als goud, bitcoin en kwaliteitsaandelen.
Holland Gold maakt gebruik van functionele en tracking cookies om o.a. uw gebruikservaring op de website te verbeteren, content te personaliseren en advertenties.
Lees meer over ons cookiebeleid.